Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öjersjö IF

Följ

Öjersjö IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 08:30

      Lerums IS 1 (hemma) F-12


      09:30
    • 09:30

      Doer Cup F-13


      13:15
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Gunnilse IS Röd (borta) P-12


      11:15
    • 10:00

      Tollereds IF P15 (borta) P-15


      12:00
    • 10:15

      Qviding FIF Rosa (hemma) P-12


      11:30
    • 11:00

      Västra Frölunda IF Grön (borta) P-11


      13:00
    • 11:15

      Gunnilse IS Svart (borta) P-12


      12:30
    • 11:15

      Boka VEO Kameran Damlaget Veo camera


      14:15
    • 11:30

      Lag 2 - Utbynäs Cup Lö 1/6 P-14


      18:30
    • 12:00

      Träning P-18


      13:00
    • 12:15

      Ösets BK (hemma) ÖIF Damlag


      14:15
    • 12:45

      Lerums IS Vit (borta) F-14


      14:00
    • 13:00

      Lag 1 - Utbynäs Cup Lö 1/6 P-14


      19:00
    • 13:45

      IF Väster Orange (borta) F-10/F-11


      15:45
    • 14:00

      Lerums IS Lila (borta) F-14


      16:00
    • 14:15

      Hovås Billdal IF Blå (hemma) P-11


      16:15
    • 16:00

      Sävedalens IF Blå (hemma) PA


      18:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Intresseanmälan Sammandrag 2/6 P-16

    • 09:10

      Sammandrag Lekstorps - Lag Blå P-16


      11:30
    • 10:00

      Älvängens IK (hemma) F-10/F-11


      12:00
    • 10:30

      Träning Målvaktsträning


      11:30
    • 11:00

      Träning F-12


      12:30
    • 11:10

      Sammandrag Lekstorps - Lag Svart P-16


      13:30
    • 11:45

      Torslanda IK Svart (hemma) P-11


      13:45
    • 12:00

      Qviding FIF - Öjersjö IF 3 P-13


      13:15
    • 12:30

      Träning F-18


      13:30
    • 13:00

      Lerums IS 4 (borta) P-13


      15:00
    • 13:00

      Doer cup (Utbynäs) P-12


      16:15
    • 13:00

      Doer cup (Utbynäs) P-12


      17:00
    • 13:15

      Qviding FIF - Öjersjö IF 4 P-13


      14:30
    • 13:30

      Träning P-14


      15:00
    • 13:30

      Älvsborg FF F10 Blå (borta) F-10/F-11


      15:30
    • 13:50

      Sammandrag Lekstorps - Lag Vit P-16


      16:00
    • 14:00

      Donsö IS (hemma) BBK/ÖIF - Herrlag


      16:00
    • 14:45

      Partille IF FK Röd (borta) P-15


      16:45
    • 15:00

      Kungsladugårds BK Vit (borta) P-10


      17:00
    • 15:00

      Träning F-17


      16:00
    • 15:00

      Fixardag styrelsen Öjersjö IF


      18:00
    • 15:45

      Träning F-15


      17:00
    • 16:00

      Sävedalens IF Grön (hemma) P-14


      17:30
    • 16:00

      Sävedalens IF Röd (hemma) P-14


      17:30
    • 18:00

      Lundby IF Grön (borta) PA


      20:00
    • 18:00

      Lundby IF (hemma) PA


      20:00
    • 18:00

      Landhockey - träning Öjersjö IF


      19:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Boka Veokameran F13 Veo camera


      14:30
    • 10:30

      Björndammens BK Blå (hemma) P-13


      12:30
    • 10:30

      Floda BoIF F12 (hemma) F-12


      11:45
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 12:00

      Träning P-18


      13:00
    • 12:00

      Serbiska KIF Semberija Göteborg (borta) P-15


      14:00
    • 12:00

      Bergsjön SK 1 (borta) F-12


      13:15
    • 12:00

      Sävedalen IF Cup F-17


      17:00
    • 12:15

      Björndammens BK Blå (hemma) P-13


      14:15
    • 12:15

      Näsets SK 3 (hemma) F-13


      14:15
    • 13:00

      Träningsmatch F-14


      14:10
    • 13:45

      Nol/Ahlafors (hemma) P-10


      15:45
    • 14:10

      Träningsmatch F-14


      15:15
    • 15:00

      Boka VEO kameran F10 Veo camera


      17:00
    • 15:15

      Björndammens BK Vit (hemma) P-13


      17:15
    • 15:30

      BK Häcken Svart (hemma) F-10/F-11


      17:30
  • 9Sön
    • 09:30

      Träning P-15


      11:00
    • 10:15

      Gunnilse IS Svart (hemma) P-13


      12:00
    • 10:15

      Sävedalens IF Vit (hemma) P-12


      11:30
    • 10:30

      Träning Målvaktsträning


      11:30
    • 11:00

      Träning F-12


      12:30
    • 12:00

      Solängens BK (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      Lindome GIF Svart (borta) F-13


      14:00
    • 12:00

      Espanyol Göteborg IF (hemma) PA


      14:00
    • 12:30

      Träning F-18


      13:30
    • 13:30

      Träning P-14


      15:00
    • 13:30

      IF Mölndal Fotboll Blå (borta) P-11


      15:30
    • 15:00

      Träning F-17


      16:00
    • 15:00

      Jonsereds IF Gul (borta) P-14


      16:30
    • 15:45

      Träning F-15


      17:00
    • 16:15

      Jonsereds IF Svart (borta) P-14


      17:30
    • 16:30

      Qviding FIF Blå (hemma) P-12


      17:45
    • 16:30

      Qviding FIF Vit (hemma) P-12


      17:45
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:15

      Partille IF FK Vit (borta) P-13


      19:15
    • 18:00

      Landhockey - träning Öjersjö IF


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 08:00

      ÖGF - SVGF-utbildning ÖIF Klubbhus


      18:00
    • 11:30

      ÖGF - Sommarläger ÖIF Klubbhus


      13:00
    • 14:00

      Ulvacupen 2024 P-14


      00:00
    • 15:00

      Träning F-12


      00:00
    • 16:00

      Ulvacupen 2024 P-13


      00:00
    • 17:00

      Träning F-10/F-11


      18:30
    • 17:00

      Angered MBIK Svart (hemma) P-11


      19:00
    • 17:00

      Träning F-11 (adm)


      18:30
    • 17:00

      Öjersjö - Angered MBIK (svår-serien) P-11


      18:45
    • 18:00

      Intresseanmälan Ulvacupen F-14


      00:00
    • 19:00

      Mölnlycke IF Gul F10 (borta) F-10/F-11


      20:30
    • 19:00

      Lerums IS 2 (hemma) PA


      21:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Ulvacupen 2024 P-14

    • Heldag

      Träning F-12

    • Heldag

      Ulvacupen 2024 P-13

    • Heldag

      Intresseanmälan Ulvacupen F-14

    • 08:00

      Träningsläger på Dyrön F-13


      00:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:30

      Floda BoIF Blå (hemma) F-10/F-11


      12:30
    • 11:00

      Träning P-16


      12:30
    • 11:30

      ÖGF - Sommarläger ÖIF Klubbhus


      13:00
    • 12:00

      Träning P-18


      13:00
    • 12:15

      Bergums IF (hemma) P-10


      14:15
    • 14:00

      Lerums IS 2 (hemma) P-11


      16:00
    • 15:00

      IF Mölndal Fotboll Vit (borta) F-10/F-11


      17:00
    • 16:30

      Torslanda IK Svart (borta) PA


      18:30
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 11:30

      ÖGF - Sommarläger ÖIF Klubbhus


      13:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning F-10/F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Kärra KIF Blå (borta) P-11


      20:30
    • 18:30

      Träning F-11 (adm)


      20:00
    • 20:15

      Partille IF FK Vit (borta) PA


      22:15
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 12:00

      Träning P-18


      13:00
  • 23Sön
    • 11:00

      Träning F-12


      12:30
    • 13:30

      Träning P-14


      15:00
    • 14:30

      Träningsmatch mot Landvetter F-14


      16:30
    • 15:00

      Sandarna BK Svart (borta) P-10


      17:00
    • 15:15

      Hönö IS Röd (borta) P-10


      17:15
    • 18:00

      Landhockey - träning Öjersjö IF


      19:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning F-10/F-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11 (adm)


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 18:45

      IK Zenith (borta) PA


      20:45
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 00:00

      Angered BK (borta) P-10


      02:00
    • 11:00

      Träning F-12


      12:30
    • 12:00

      Jitex Mölndal BK Vit (hemma) F-10/F-11


      14:00
    • 13:30

      Träning P-14


      15:00
    • 16:30

      Kärra KIF Blå (borta) P-10


      18:30
    • 17:00

      Näsets SK 3 (borta) Junior-pojkar


      19:00
    • 18:00

      Landhockey - träning Öjersjö IF


      19:00