Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öjersjö IF

Följ

Öjersjö IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 12:00

      Träning P-18


      13:00
    • 13:30

      Träning F-14


      15:00
    • 15:00

      Träning F-18


      16:00
  • 7Sön
    • 09:30

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Match mot Hindås P-12


      11:15
    • 10:30

      Träning Målvaktsträning


      11:30
    • 12:00

      Träningsmatch mot Landvetter F10/f11 stor 9 mot 9 F-10/F-11


      14:00
    • 13:30

      Träningsmatch - Finlandia (Hemma) P-14


      15:00
    • 13:30

      Träningsmatch - Mölnlycke IS (Hemma) P-14


      15:00
    • 15:00

      Träning F-17


      16:00
    • 15:30

      Match mot Lerum P-12


      16:45
    • 15:30

      Match mot Lerum P-12


      16:45
    • 15:45

      Träning F-15


      17:00
    • 16:00

      Stenkullen GoIK (P11) (borta) P-11


      18:00
    • 16:45

      Torslanda IK (hemma) Junior-pojkar


      18:45
    • 16:45

      Torslanda IK (hemma) Junior-pojkar


      18:30
    • 17:00

      IFK Hällingsjö (hemma) BBK/ÖIF - Herrlag


      19:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 19:15

      Surte IS FK P 2011 (hemma) P-11


      21:15
    • 22:00

      Träning PA


      22:05
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning PA


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Landskamp på Gamla Ullevi F-14


      21:00
    • 19:00

      EM kval Sverige-Frankrike F-10/F-11


      21:00
    • 19:00

      Landskamp på Gamla Ullevi F-12


      21:00
    • 19:45

      Träning Junior-pojkar


      21:30
    • 19:45

      Träning BBK/ÖIF - Herrlag


      21:30
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 08:00

      Spelformsutbildning 7 mot 7 Kallelser tränare


      13:00
    • 08:00

      Match 1 mot Mölnlycke P-12


      10:00
    • 08:00

      Match 2 mot Mölnlycke P-12


      10:00
    • 08:00

      Spelformsutbildning 7 mot 7 ÖIF Klubbhus


      13:00
    • 09:00

      Honors Cup F-13


      17:00
    • 09:00

      Träningsmatcher mot Sävedalens IF P-13


      10:30
    • 09:45

      Café F-10/F-11


      15:15
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:15

      Ytterby IS Vit (hemma) F-10/F-11


      12:15
    • 10:30

      Match 3 mot Mölnlycke P-12


      11:45
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 12:00

      Träning P-18


      13:00
    • 12:00

      Boka kameran damlaget Veo camera


      14:15
    • 12:15

      IK Virgo (hemma) ÖIF Damlag


      14:15
    • 14:00

      Träningmatch lag blå F-14


      15:40
    • 14:00

      Träningsmatch lag vit F-14


      15:40
    • 15:30

      Träning P-15


      17:00
    • 16:00

      IK Zenith (hemma) PA


      18:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Honors Cup F-13


      14:00
    • 09:30

      Träning P-15


      11:00
    • 09:45

      Café P-08


      15:15
    • 10:15

      Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart (hemma) P-11


      12:15
    • 10:30

      Träning Målvaktsträning


      11:30
    • 11:00

      Träning F-12


      12:30
    • 12:00

      Kärra KIF Blå (hemma) P-10


      14:00
    • 12:00

      Bergums IF (borta) F-10/F-11


      14:00
    • 12:30

      Mölnlycke IF Gul (borta) P-11


      14:30
    • 12:30

      Träning F-18


      13:30
    • 13:30

      Träning P-14


      15:00
    • 13:30

      Mossens BK Gul (borta) F-10/F-11


      15:30
    • 14:00

      Björndammens BK/Öjersjö IF (borta) BBK/ÖIF - Herrlag


      16:00
    • 14:30

      Hermansby IF (borta) P-11


      16:30
    • 15:00

      Träning F-17


      16:00
    • 15:45

      Träning F-15


      17:00
    • 15:45

      Träningsmatch F-15


      17:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      F16 - Föräldramöte F-16


      18:00
    • 17:30

      Hönö IS (borta) PA


      19:30
    • 18:15

      Backatorp IF 1 (borta) Junior-pojkar


      20:15
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • Heldag

      Lagfotografering ÖIF ÖIF Klubbhus

    • 16:20

      Fotografering F-13


      17:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Lagfotografering F-12


      18:00
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 17:20

      Fotografering F-18


      18:20
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Lagfotografering PA


      18:45
    • 18:10

      Fotografering P16 - tisdag 16/4 P-16


      19:10
    • 18:30

      Träning PA


      20:00
    • 18:30

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Fotografering P-15


      20:00
    • 19:15

      Lagfotografering Öjersjö IF F15 F-15


      19:45
    • 19:40

      Lagfotografering Junior-pojkar


      20:00
    • 19:45

      Träning Junior-pojkar


      21:30
    • 19:45

      Träning BBK/ÖIF - Herrlag


      21:30
  • 17Ons
    • Heldag

      Lagfotografering ÖIF ÖIF Klubbhus

    • 17:00

      Lagfotografering P-13


      17:10
    • 17:00

      Fotografering P-12 P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Qviding FIF Vinröd 3 (hemma) P-15


      19:30
    • 17:40

      Fotografering P-14


      18:00
    • 18:00

      Fotografering F-10/F-11


      19:00
    • 18:20

      Lagfotografering P-11


      18:30
    • 18:30

      Träning F-10/F-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Lagfotografering F14 F-14


      19:30
    • 18:30

      Utbildning Unga Ledare ÖIF Klubbhus


      19:30
    • 18:30

      Uppstartsmöte Unga ledare


      19:30
    • 18:40

      Fotografering ÖIF Damlag


      19:40
    • 19:45

      Boka VEO kameran damjunior Veo camera


      21:45
    • 20:15

      Näsets SK (hemma) Junior-flickor


      22:15
  • 18Tor
    • Heldag

      Lagfotografering ÖIF ÖIF Klubbhus

    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:20

      Fotografering P18 P-18


      18:20
    • 17:30

      Floda BoIF #1 (hemma) F-15


      19:00
    • 17:30

      Floda BoIF #2 (hemma) F-15


      19:00
    • 17:40

      Fotografering F-17 F-17


      18:40
    • 18:20

      Lagfoto F16 (läs infotext) F-16


      18:40
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning PA


      20:00
    • 19:45

      Träning Junior-pojkar


      21:30
    • 19:45

      Träning BBK/ÖIF - Herrlag


      21:30
    • 20:15

      Onsala BK (hemma) PA


      22:15
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning F-10/F-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning ÖIF Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:30
    • 18:45

      IF Mölndal Fotboll Röd (borta) PA


      20:45
    • 19:15

      Mossens BK (borta) BBK/ÖIF - Herrlag


      21:15
    • 19:15

      Torslanda IK Röd (borta) PA


      21:15
  • 20Lör
    • 10:00

      Gunnilse IS Vit (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Gunnilse IS Svart (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:15

      Torslanda IK Grön (hemma) F-10/F-11


      12:15
    • 10:15

      Björndammens BK 1 (hemma) P-12


      12:15
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 12:00

      Träning P-18


      13:00
    • 12:00

      Björndammens BK Vit (borta) P-13


      14:00
    • 12:00

      Lerums IS 1 (borta) F-12


      14:00
    • 12:15

      Kållered SK (hemma) ÖIF Damlag


      14:15
    • 12:30

      IK Zenith Grön (borta) P-10


      14:30
    • 13:30

      Träning F-14


      15:00
    • 14:15

      Sävedalens IF Röd (hemma) P-14


      16:15
    • 14:15

      Sävedalens IF Grön (hemma) P-14


      16:15
    • 14:30

      Landvetter IS Blå (borta) P-10


      16:30
    • 14:30

      Hjuviks AIK Vit (borta) F-14


      16:30
    • 15:45

      Angered MBIK Svart (hemma) P-12


      17:45
    • 16:00

      F10 - disco ÖIF Klubbhus


      21:00
    • 16:30

      Floda BoIF Blå (borta) Junior-pojkar


      18:30
    • 17:00

      Björndammens BK 1 (borta) P-15


      19:00
    • 17:00

      Björndammens BK 2 (borta) P-15


      19:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Tölö IF (borta) Junior-flickor


      02:00
    • 10:15

      Ytterby IS Vit (borta) P-14


      12:15
    • 10:15

      Torslanda IK Vit (hemma) F-10/F-11


      12:15
    • 10:30

      Träning Målvaktsträning


      11:30
    • 11:00

      Träning F-12


      12:30
    • 11:00

      Träning P-15


      13:00
    • 12:00

      IF Väster Vit (hemma) P-13


      14:00
    • 12:00

      Bergums IF (hemma) P-12


      14:00
    • 12:30

      Träning F-18


      13:30
    • 12:45

      BK Häcken 1 (borta) F-13


      14:45
    • 13:00

      Kärra KIF Blå (borta) P-11


      15:00
    • 13:30

      Träning P-14


      15:00
    • 13:30

      Näsets SK F10 Vinröd (borta) F-10/F-11


      15:30
    • 14:15

      Kortedala IK Gul (hemma) P-11


      16:15
    • 14:15

      Floda BoIF F12 (hemma) F-12


      16:15
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 15:00

      Träning F-17


      16:00
    • 15:15

      Hjuviks AIK Blå (borta) F-14


      17:15
    • 15:45

      Träning F-15


      17:00
    • 16:45

      Floda BoIF Vit (hemma) Junior-pojkar


      18:45
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Näsets SK Vinröd (hemma) F-14


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning PA


      20:00
    • 19:45

      Träning Junior-pojkar


      21:30
    • 19:45

      Lundby IF Grön (borta) PA


      21:45
    • 19:45

      Träning BBK/ÖIF - Herrlag


      21:30
    • 20:15

      Kode IF Gul (hemma) PA


      22:15
  • 26Fre
  • 27Lör
    • Heldag

      ÖGF - Våruppvisning ÖIF Klubbhus

    • 00:00

      Stenkullen GoIK (hemma) Junior-flickor


      02:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:15

      Utbynäs SK Gul (hemma) P-12


      12:15
    • 10:30

      Jonsereds IF Gul (hemma) P-13


      12:30
    • 10:30

      Sävedalens IF Blå (hemma) F-13


      12:30
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 12:00

      Träning P-18


      13:00
    • 12:00

      Espanyol Göteborg IF Blå (borta) P-12


      14:00
    • 12:15

      Näsets SK Gul (borta) F-10/F-11


      14:15
    • 13:30

      Träning F-14


      15:00
    • 14:15

      Sävedalens IF Blå (hemma) F-12


      16:15
    • 15:15

      Jonsereds IF Svart (hemma) P-13


      17:15
    • 15:45

      Qviding FIF Vinröd (hemma) P-13


      17:45
    • 15:45

      IK Zenith Grön (hemma) P-11


      17:45
    • 17:30

      Sandarna BK Vit (hemma) P-10


      19:30
  • 28Sön
    • 09:30

      Träning P-15


      11:00
    • 10:15

      BK Häcken Gul (hemma) P-11


      12:15
    • 10:15

      Utbynäs SK Blå (hemma) P-12


      12:15
    • 10:30

      Träning Målvaktsträning


      11:30
    • 11:00

      Träning F-12


      12:30
    • 12:00

      Angereds IS (borta) P-15


      14:00
    • 12:00

      Bergums IF Vit (borta) F-15


      14:00
    • 12:15

      Styrsö BK (hemma) BBK/ÖIF - Herrlag


      14:15
    • 12:15

      Lekstorps IF Vit (borta) P-14


      14:15
    • 12:30

      Träning F-18


      13:30
    • 13:00

      Bergums IF Blå (borta) F-15


      15:00
    • 13:30

      Träning P-14


      15:00
    • 13:30

      Lekstorps IF Grön (borta) P-14


      15:30
    • 13:30

      Hisingsbacka FC Gul (borta) P-11


      15:30
    • 13:30

      Lindome GIF Vit (borta) F-10/F-11


      15:30
    • 14:15

      Örgryte IS Vit (hemma) P-10


      16:15
    • 15:00

      Träning F-17


      16:00
    • 15:45

      Träning F-15


      17:00
    • 16:00

      Lerums IS 2 (hemma) F-10/F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:15

      Kungsladugårds BK 2 (borta) PA


      19:15
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis